Semináře - Integrita Života

Objednejte se

Integrita Života

Zvu ženy i muže na sérii zážitkových transformačních workshopů. Proto, abychom žili v plné síle, živosti a přirozenosti a užívali si života plnými doušky, je třeba integrity našich hlavních center. Tyto tři životní centra jsou: centrum hlavy, hrudníku a pánve. Pokud projdeme změnami těchto tří center a dojde k jejich kompletaci navýšíme naši kapacitu hladce a lehce procházet vším, co život přináší. K transformaci a transmutaci až na úrovni buněčné paměti potřebujeme vnitřní a vnější zdroje, kterým se budeme věnovat hned v první části. Prožíváním jednotlivých center se vším, co je v nich uloženo a za podpory zdrojů se společně ponoříme do hlubších principů života, které nás tvoří a neustále oživují a zažehují. Zavnímáme naše stíny i světelnost, abychom lépe přijali dualitu tohoto života. Znovu se spojíme s moudrostí zdraví a buněčné paměti v těle. Prožijeme místa, ze kterých tvoří samotná existence. Dotkneme se naší pravdivosti a touhy naší podstaty. Společně budeme sdílet, usazovat se, zažívat blízkost druhých a vzájemná ošetření. Své místo, zde budou mít i transgenerační témata, která budeme procházet díky esenci Rodinných a systemických konstelací. Budeme budovat kapacitu být s tím, co je a rozšiřovat svoje vědomí o to, jak nás nevědomé části vedou kam nechceme, co odmítáme a o to více to žijeme. Podíváme se na to, jak jít zpět k osvobození naší mysli,  plnějšímu žití lásky a emocí a osvobodíme naší životní sílu z pánve. Naši podstatu, struktury, vzorce, emoce, energii a i tělo zavezmeme do bezpečného podporujícího prostoru plného důvěry a blízkosti. Své místo, zde má vše čím v životě procházíme a co si neseme již z prenatálního období, porodu, dětství a vztahů. Vše je zahrnuto, nic není vyloučeno - To je Integrita Života.


Inspirováno mou životní cestou a vším, co jsem prožila a zažila... i tím, co jsem prožít nemusela.


Velkou inspirací mi vždy byla a je:

Craniosacrální osteopatie a biodynamika (Radek Neškrabal ČR, Abha Sajwel ČR)

Breath of Life - Dech Života (Abha Sajwel ČR)

Stillness Touch, Union of body and Love (Charles Ridley Mexico)

Psychoterapie V. Satirové (Hana Kolářová ČR)

Konstelační výcvik (Jan Bílý ČR)

Výcvik taneční pohybové terapie (Alena Chládková ČR)

Principy indických tradic mystiky, alchymie, Inner engineering  (Sadhguru Indie)

Původní tantrické učení tance mezi polaritami a prací s nervovým systémem skrze kundaliny energii a potěšení (Andew Barnes Austrálie

Transformace stínů centra pánve - hanba, stud, vina, vztek(John Hawken Velká Británie, ČR)


... a mnozí další mistři v mém životě: máma s tátou a moje rodina, partneři, přátelé, klienti, lidé z davu i dálek...


Největším učením je život sám... tak si ho pojďme užívat o kapku víc se vším, co přináší i bere - tím, že rozpustíme naše staré představy a zážitky. V jemnosti, lásce, lehkosti, radosti, smutku, hněvu i bolesti. V blízkosti života i smrti...bez utrpení... v lidskosti...


Obrázek

Integrita Života

 Seminář bude koncipován do pěti víkendů je možné ho absolvovat pouze vcelku:

Zdroje - Vnitřní a vnější    8.-9. 10. 2022 
Centrum Hlavy - Vědomí a mysl   26.-27. 11. 2022
Centrum Srdce - Láska a emoce   7.-8. 1. 2023
Centrum Pánve - Živost a životní síla   11.-12. 2. 2023 
Kompletace - Integrita Života   25.-26. 3. 2023 ​

Obrázek

Místo konání

Místo konání: JONABO studio jógy

www.jonabo.cz

​​​​​​​Křidlovická 371/68 
603 00 Brno-střed

možnost parkování v areáluJonabo
Jonabo
​​​​​​​Křidlovická 371/68,
603 00 Brno-střed
 zobrazit na Google

Spokojení klienti

Hanka - Key Account Manager

Janin seminář Vnitřní dítě byl plný intenzivních zážitků v prostředí bezpečí a důvěry ženského kruhu. Hned od rána se začala sama od sebe otevírat spousta témat, která jsme cely den vědomě prožívaly, cítily a posouvaly. Odcházela jsem klidná, vyživená a spokojena. V přítomnosti Jany se prostě dějí věci a pokud člověk přijme krátkodobý psychicky diskomfort při otevíraní nejhlubších zákoutí duše, pokaždé se o velký kus posune. Dekuji .

Magda

V srpnu jsem se zúčastnila semináře na téma Žena a živo(s)t. Den strávený v ženském kruhu pro mě byla nová zkušenost a moc jsem si to užila. Janě se podařilo vytvořit velice příjemnou atmosféru podpory a respektu, kde se člověk dokázal uvolnit a možná si v sobě řešit i různé bolestivé otázky a hojit staré rány. Celý den byl jeden velký intenzivní prožitek, kde si mi podařilo si odpočinout a načerpat novou sílu.

Naďa - průvodce v montessori škole

Chtěla bych se podělit svoji zkušenosti a tímto poděkovat za skvělý kurz Kreativita a vnitřní dítě. Kurz vřelé doporučuji, náplň kurzu je výborná, profesionální a velice obohacující. Odnesla jsem si naprosto nepopsatelné zážitky.
Pracovali jsme na více úrovních, uvolnili se dávné emoční  bloky a otevřeli se nové horizonty. Kreativita se projevila naplno - namalovala jsem spoustu mandal.
Pokud hledáte svoji vnitřní cestu, pak je to skvělá motivace a inspirace.
Lektorce Janičce děkuji z celého srdce!!!
Moc se těším na další kurz.
 

Jaká je cena?

Cena kurzu: 5000Kč/každá část

Kurz je možné absolvovat pouze vcelku. Záloha na celý modul je platba poslední páté části kurzu a je nevratná. Před či na první části proběhne platba za konající se část. 

 

V případě zájmu o rezervaci místa, zašlete e-mail na info@integritazivota.cz 

a následně nevratnou zálohu 5000Kč

na účet: 670100-2212879706/6210.

Platbu za každou následující část kurzu je možné zaslat také na účet či donést přímo na kurz.

Seminář nenahrazuje lékařskou ani psychoterapeutickou péči, účastník se zavazuje informovat organizátora o jakýchkoliv závažných fyzických či psychických obtížích či léčbě, kterou podstupuje.
Účast na semináři je dobrovolná a může být velmi prožitková, účastník nese zodpovědnost za vše, co dělá.
Účastník může kdykoliv seminář opustit, poplatek za seminář se v tomto případě nevrací, včetně storno poplatku
Právem lektora je ukončit účastníkovi účast, uzná-li to za vhodné, tomto případě bude nevyužité kurzovné účastníkovi vráceno

Během semináře je zakázáno užívat návykové látky.

Přihlášením na seminář a zaplacením zálohy se zavazujete ke splnění těchto podmínek.