Semináře

Objednejte se

Semináře

Integrita Života: Pět zážitkových transformačních workshopů

Největším učením je život sám, tak si ho pojďme užívat o kapku víc se vším, co přináší i bere!  Tak, že rozpustíme naše staré představy a zážitky... v jemnosti, lásce, lehkosti, radosti, smutku, hněvu i bolesti. V blízkosti života i smrti. Bez utrpení. V lidskosti.


Milé ženy, milí muži, zvu vás na sérii pěti setkání, která umí měnit život!

Proto, abychom žili v plné síle, živosti a přirozenosti a užívali si života plnými doušky, je třeba integrity našich hlavních životních center.


Centrum hlavy.

Centrum hrudníku.

Centrum pánve.


Pokud projdeme změnami těchto tří center, a dojde k jejich kompletaci, navýšíme hladce a lehce naši kapacitu procházet vším, co život přináší.


K transformaci a transmutaci až na úrovni buněčné paměti potřebujeme vnitřní a vnější zdroje, kterým se budeme věnovat hned v první části. Prožíváním jednotlivých center se vším, co je v nich uloženo, a za podpory zdrojů, se společně ponoříme do hlubších principů života, které nás tvoří a neustále oživují a zažehují. Zavnímáme naše stíny i světelnost, abychom lépe přijali dualitu tohoto života. Znovu se spojíme s moudrostí zdraví a buněčné paměti v těle. Prožijeme místa, ze kterých tvoří samotná existence. Dotkneme se naší pravdivosti a touhy naší podstaty.


Společně budeme sdílet, usazovat se, zažívat blízkost druhých a vzájemná ošetření. Své místo, zde budou mít i transgenerační témata, která budeme procházet díky esenci Rodinných a systemických konstelací. Budeme budovat kapacitu být s tím, co je, a rozšiřovat svoje vědomí o to, jak nás nevědomé části vedou kam nechceme, co odmítáme, a o to více to žijeme.

Podíváme se na to, jak jít zpět k osvobození naší mysli,  plnějšímu žití lásky a emocí a osvobodíme naší životní sílu z pánve. Naši podstatu, struktury, vzorce, emoce, energii a i tělo zavezeme do bezpečného podporujícího prostoru plného důvěry a blízkosti. Své místo, zde má vše čím v životě procházíme a co si neseme již z prenatálního období, porodu, dětství a vztahů. Vše je zahrnuto, nic není vyloučeno - To je Integrita Života.


Kurz je koncipován primárně prožitkově a prakticky. Dnešní svět je pře-informován, a my jsme často přehlceni. Proto je kurz veden hlavně přes prožitky našeho těla.


Inspirováno mou životní cestou a vším, co jsem prožila a zažila. I tím, co jsem prožít nemusela.


Velkou inspirací mi vždy byla a je:

Craniosacrální osteopatie a biodynamika (Radek Neškrabal ČR, Abha Sajwel ČR)

Breath of Life - Dech Života (Abha Sajwel ČR)

Stillness Touch, Union of body and Love (Charles Ridley Mexico)

Psychoterapie V. Satirové (Hana Kolářová ČR)

Konstelační výcvik (Jan Bílý ČR)

Výcvik taneční pohybové terapie (Alena Chládková ČR)

Principy indických tradic mystiky, alchymie, Inner engineering  (Sadhguru Indie)

Původní tantrické učení tance mezi polaritami a prací s nervovým systémem skrze kundaliny energii a potěšení (Andew Barnes Austrálie

Transformace stínů centra pánve - hanba, stud, vina, vztek(John Hawken Velká Británie, ČR)


... a mnozí další mistři v mém životě: máma s tátou a moje rodina, partneři, přátelé, klienti, lidé z davu i dálek.


Obrázek

Integrita Života

 Seminář bude koncipován do pěti víkendů je možné ho absolvovat pouze vcelku.

Termíny pro rok 2023:

Zdroje - Vnitřní a vnější     1.-2. 4. 2023
Centrum Hlavy - Vědomí a mysl  29.-30. 4. 2023
Centrum Srdce - Láska a emoce   27.-28. 5. 2023 
Centrum Pánve - Živost a životní síla   8.-9. 7. 2023
Kompletace - Integrita Života  5.-6. 8. 2023


Přihlásit se můžete zasláním e-mailu na adresu: info@integritazivota.cz

Platební podmínky níže.

Obrázek

Místo konání

Místo konání: JONABO studio jógy

www.jonabo.cz

​​​​​​​Křidlovická 371/68 
603 00 Brno-střed

možnost parkování v areáluJonabo
Jonabo
​​​​​​​Křidlovická 371/68,
603 00 Brno-střed
 zobrazit na Google

Spokojení klienti

Jarka Jašková

Díky integritě života se mi propojují dosud netušené oblasti mého života, bytí, existence. Jsou to naplňující zážitky, které se snažím přenést do reálného života.
Taky je to objevování mých skrytých možností.
Není to snadná cesta. Ale pokud chceme poznat sebe, pochopit se, je fascinující a je nám otevřená.
Díky že jsem tě mohla potkat!

Jana Pokludová

Někdy se bojíme ze zásad přetrhat pouta, aby jsme nebyli v očích lidí ti horší a ti, co se vymykají samozřejmé jistotě, která je od nás žádána, ale pravdou je, že svoboda se rodí, když žijeme život bez výčitek a manipulace, v pravdivosti sami k sobě, k životu takovému, jakým opravdu je. Integrita Života je pro mě cesta, cesta ke mě, k mé podstatě, k mé celistvosti. A i když je to cesta plná bolesti, nese s sebou dar radosti, lásky a života v celé své kráse. Janča je úžasný průvodce, který dokáže vytvořit bezpečné pole a podmínky, abychom dokázali vynést svá zranění, nahlédnout do svých nejtemnějších hlubin a mohli je s její podporou pochopit a přijmout, uzdravit. Nelze slovy vyjádřit, co vše mi Integrita změnila, to můžete jenom prožít. A já děkuji, že můžu!

Věra Stejskalová

U Janči jsem byla na několika kurzech, vždy jsme pracovaly v kruhu žen. Plakaly jsme, smály se, tančily, řešily život, zůstávaly jsme v tichu. Janča nás tím vším provázela, vytvářela řád a podmínky k prožitkům. Moc si na Janče a jejím způsobu práce cením, jak její slova umí přesně trefit cíl a okamžitě jsou doprovázena fyzickým, emočním či jiným než pouze mentálním uvědoměním. Nenechává věci klouzat po povrchu, umí být laskavá náruč, přísný trenér, co je zrovna třeba. Ještě jedna věc se mi na Janči práci líbí moc, umí pracovat s těžkými tématy, těžkými emocemi, temnotou. Otevírá bezpečný prostor, kde je možné je uvidět, prožít, setkat se s nimi a nechat se obohatit. Žádné lakování věcí na růžovo, žádné rady jak na to vyzrát, ale občas vtípky a srandičky. Každý den kurzu mi dal něco jiného, jiný prožitek, jiné uvědomění. Ze srdce Janču doporučuji svým kamarádkám.

Veronika Dordová

Integrita života  se pro mě naprosto neočekávaně stala tím největším a nejúžasnějším dobrodružstvím v mém životě . Naše společné víkendy jsou plné  očekávání, napětí, zvratů a okamžiků naprostého štěstí, uvolnění,  lidské sounáležitosti , vzájemnosti a lásky ve všech jejích podobách. Jana nám svým empatickým, láskyplným, opravdovým a především  lidským přístupem vytvořila bezpečný  prostor, kde se bez obav a studu společně můžeme pod jejím jistým a jemným vedením vlastními silami  zbavovat všech svých traumat, ran a bolestí . Dodává nám odvahu, klid, víru, rozumí nám,  její srdce nám naslouchá a dopřává nám bezpodmínečnou lásku, kterou se spolu s ním  učíme i rozdávat. Společně se stáváme tvůrci něčeho nového a krásného v nás. Jeden seminář vydá za 100 terapií . Po každém víkendu se v mém životě dějí malé zázraky, nabízejí se nečekané pohledy na sebe samu i mé "starosti".

Můj život se stává opravdu mým životem a já se stávám sama sebou. Děkuji, že jsem se mohla účastnit a být součástí zázraku. 

Lukáš Trnavský

Na moji první terapii jsem šel poprvé asi před půl rokem od té doby jsem byl již čtyřikrát. Moje traumata z dětství po smrti rodičů které jsem měl za nějakou pomyslnou zdí a měl asi 3 roky úplné okno a nepamatoval jsem si skoro nic, takovej strašák ve skříni kterou máte strach otevřít, abyste to nemuseli znovu prožívat. Jenže před 30 rokem mého života a 10 ti lety divokého mladí plných večírků alkoholu adrenalinu jsem se dostal do klidové části kdy jsem se usadil a najednou začali panické ataky, deprese, úzkosti a antidepresiva ani psycholog mi nijak obzvlášť nepomohl. Rozhodl jsem se jít na terapii a otevřít tu skříň... Bylo to těžké při první trapii jsem skoro celou brečel když jsem ve zvláštním stavu viděl a mluvil se svými rodiči. Odcházel jsem unaven a vyčerpán ale něco ve mě změnilo bylo to právě to že jsem se postavil svým největším strachům. Ale ataky a úzkosti pokračovali dál. Při dalších terapiích však začala probíhat transformace moji osobnosti a teď po půl roce práce a několika terapiích jsou ataky, deprese, úzkosti skoro pryč, ještě to bude dlouhá cesta ale už to bude cesta z větším nadhledem a klidem na duši než doposud.

Julia Charcenko

S Janou mám pocit, že můžu. Cokoliv a jakkoliv, můžu být taková jaká jsem. Když jsem ztracena a nevidím, posvítí a navede a v její přítomnosti a po skupinových setkáních začínám vidět, cítit, poznávat jak to doopravdy mám. Skupina za její podpory tvoří obrovské důvěrné a podpůrné pole, ať se děje cokoliv. Vnímat pravdu není vždy jednoduché a příjemné, o to víc je důležité mít lidi, kteří jsou po tvým boku. Nebojím se a jdu do toho.

Kolik to stojí?

Cena kurzu: 5500Kč/každá část

Kurz je možné absolvovat pouze vcelku. Záloha na celý modul je platba poslední páté části kurzu a je nevratná. Před či na první části proběhne platba za konající se část. 


V případě zájmu o rezervaci místa, zašlete e-mail na info@integritazivota.cz 

a následně nevratnou zálohu 5500Kč

na účet: 670100-2212879706/6210.

Platbu za každou následující část kurzu je možné zaslat také na účet či donést přímo na kurz.

Seminář nenahrazuje lékařskou ani psychoterapeutickou péči, účastník se zavazuje informovat organizátora o jakýchkoliv závažných fyzických či psychických obtížích či léčbě, kterou podstupuje.
Účast na semináři je dobrovolná a může být velmi prožitková, účastník nese zodpovědnost za vše, co dělá.
Účastník může kdykoliv seminář opustit, poplatek za seminář se v tomto případě nevrací, včetně storno poplatku
Právem lektora je ukončit účastníkovi účast, uzná-li to za vhodné, tomto případě bude nevyužité kurzovné účastníkovi vráceno

Během semináře je zakázáno užívat návykové látky.

Přihlášením na seminář a zaplacením zálohy se zavazujete ke splnění těchto podmínek.


Pojďte si opět užít existenci!