On-line konzultace

Objednejte se

On-line konzultace

Terapie z pohodlí domova

Od roku 2015 pracuji s klienty i on-line. Mohu klientům nabídnout svoji podporu bez ohledu na to, zda jsou na osobním setkání či se pohybují na "druhé straně světa". Tento typ osobního rozvoje je vhodný pro transformaci vlastního růstu, kontaktu sám se sebou, vztahů i financí. Je vhodný na zvědomení a přepis příčiny onemocnění jakéhokoliv typu.


Vědomým kladením otázek a prohlubování se v poli dvou bytostí se s klientem noříme více do života a funkčnosti. Vyvstávají mentální, emoční a fyzické vzorce, které jsou přepisovány pomocí představ a jejich prožití až na úrovni fyzického těla. Díky tomu dochází k uvolnění zažitých zkušeností z buněčné paměti a vytvoří se nový prostor pro životní sílu, radost, lehkost a živost. To se projeví na všech úrovních našeho života.


Výbornou zkušenost mám i se zpracováním hojnosti, která je velmi zásadní pro to, abychom měli finanční prostředky a kapacitu pro náš spokojený a naplněný život a mohli si dovolit nejenom osobní růst, ale i komfort ve svém životě.

Tento osobní rozvoj je prolnutím zkušeností z mnou absolvovaných hlavních směru (Kraniosakrální terapie, psychoterapie, konstelací, šamanismus...)

Obrázek

Co pro on-line potřebujete?

Mobilní telefon/notebook případně sluchátka. Pohodlné klidné místo, kde vás nebude nic rušit. Můžete pohodlně sedět či ležet v komfortu vašeho domova. Spojit se můžeme přes telefonní hovor nebo  kameru se zvukem v aplikaci Whatsapp či na Facebook Messengeru.

Jaká je cena?

Cena online konzultace
2 000 Kč / 2 hod.

 

Objednejte se