O mně

O mně

„Jmenuji se Jana Sekvencová a provázím vás životními změnami! Jsem veterinární lékařka, která se našla v celostní práci s lidmi. Především jsem ale člověk, jako každý jiný. “


​Vystudovala jsem Veterinární a Farmaceutickou univerzitu obor Veterinární lékařství. Po praxi ve veterinární ordinaci, jsem našla svoji cestu v nápomoci zvířatům a lidem především ve formě Dornovy metody a Osteodynamiky pro zvířata. Poslední roky se věnuji většinu své praxe Kraniosakrální osteopatii a biodynamice (cranio) u dospělých i dětí.


Při svém vývoji jsem prošla řadou seberozvojových kurzů, osobních konzultací, supervizí a asistencí na kurzech již absolvovaných. A moje cesta v těchto oborech zdaleka nekončí. Ve své praxi propojuji vědní obory medicínského směru: embryologie, neonatologie, fyziologických potřeb a funkcí těla, etiologie (příčína a vznik) nemocí a provázání jejich vzniku s psychickou příčinou (psychosomatika), znalosti z patologie, patofyziologie, psychologie, psychoterapie a systemických konstelací. Další obory, které jdou ruku v ruce s mojí prací jsou přírodní vědy jako je fyzika, chemie, biologie v rámci procesů na energetické, buněčné a mikroskopické úrovni. Nedílnou součástí mé praxe je komplexní pohled na děje a příčiny řešených procesů u klientů, ať už jedinců zvířecích či lidských.


Ke každému klientovi přistupuji velmi individuálně s respektem a úctou. Vytváříme laskavé, bezpečné a podporující prostředí, které napomáhá ke zdárnému řešení a vyřešení probíhajících procesů.


Metody, se kterými pracuji mají přesah do spirituální úrovně, která je přirozenou a základní esencí života, každého tvora. Transformace hlubin našeho podvědomí v lehkosti a radosti, v kontaktu s esencí našeho bytí, je v dnešní době důležitou součástí osobního rozvoje a blahobytu. Tato transformace má blahodárný vliv na naše zdraví ve fyzickém těle, vztah k sobě, svým blízkým. Tyto aspekty se promítnou také do profesního života a tvoření z nové úrovně.

Obrázek

Mé vzdělání a výcviky

Základní vzdělávání v oblasti kraniosakrální osteopatie a biodynamiky

 • 2008-2014 Veterinární a farmaceutická univerzita Brno, titul MVDr.
 • 2016  Základní výcvik Kraniosakrální osteopatie (roční) Radek Neškrabal, BCST
 • 2016-2018 Profesionální trénink KranioSakrální biodynamiky (dvouletý) CSinstitut Abha Sajwel
 • 2019-2021 Postgraduální výcvik Zážehy a práce z úrovně Bytí  Sinstitut Abha Sajwel

Asistence na kurzech Kraniosakrální osteopatie a biodynamiky

 • 2019-2021 Asistence: dvouletý Profesionální trénink kraniosakrální biodynamiky CSinstitut Abha Sajwel
 • 2020-2021 Asistence: roční Specializovaný CSO výcvik pro fyzioterapeuty, ergoterapeuty a lékaře Radek Neškrabal, BCST
 • 2020-2021 Asistence: roční výcvik Šakti – výcvik pro ženy, zasvěcení do mysteria ženství CSinstitut Abha Sajwel
 • 2021 Asistence: roční Postgraduální výcvik Zážehy a práce z úrovně Bytí CSinstitut Abha Sajwel

Rozšiřující kurzy Kraniosakrální osteopatie a biodynamiky

 • 2018 Principy energetické medicíny v léčivých uměních (CSO) Roger Gilchrist, MA, RPE, RCST (USA)
 • 2018 Dotek klidu a ticha pro páry CSB Charles Ridley (California)
 • 2019 Srdce jako orgán vnímání + Ticho a klid jako láska, nebo vyhýbání Charles Ridley (California)
 • 2019 Čirý dech lásky CSinstitut Abha Sajwel
 • 2019 Exstatická bohyně CSinstitut Abha Sajwel
 • 2020 Čirý dech lásky CSinstitut Abha Sajwel
 • 2020 Divoká extáze Šakti
 • a mnohé další…


S osobním rozvojem souvisí další absolvované kurzy a výcviky u českých i zahraničních lektorů. Týkají se především psychoterapeutických směrů, psychosomatiky, kvantové fyziky, kreativního terapeutického tance, konstelací, osobních psychoterapeutických supervizí, a dalších technik a vzdělávání.


Považuji tento osobní rozvoj jako cestu ke zvyšování kvalifikace a otevírání nových možností, jak lépe podpořit své klienty v mnoha rovinách.A jak mohu podpořit vás?

Obrázek
Hledáš-li jemnou terapii s hlubokým dosahem, pevné a bezpečné vedení v ryzí pravdě, otevřené srdce. Budeš na správném místě u Jany Sekvencové. Patří do skupiny duší, které vám vstoupí do života a stanou se jeho součástí v plné síle, lásce a pravdivosti. V těle mladé atraktivní ženy je ukryta moudrá duše plná vhledů, připravena stát se vašim průvodcem poznání sebe samých. A zcela upřímně, kdo z nás nepotřebuje mít svou spřízněnou duši byť jen na okamžik.
Její práce na sobě a neutuchající potřeba jít stále hlouběji je jistotou, že při spolupráci s její energii nikdy neustrnete! Děkuji že můžu, děkuji že jsi tady pro mne, pro nás, mou rodinu a všechny kteří chtějí růst. S hlubokou úctou k Tobě,

Pavlína Sedláčková Tesařová

Napište mi

Kontaktní formulář